16 stycznia 2018 19:46 | Aktualności

Szalony tydzień w Szkole Filialnej w Osieku

W poniedziałek 8 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przypomnieli najważniejsze zasady zachowania bezpieczeństwa na drodze a także w czasie ferii zimowych. Przypomnieli także, że nie wolno rozmawiać z nieznajomymi. Wyjaśnili również do czego służą dzieciom odblaski. Odbyła się również pogadanka nt. "Bezpiecznych ferii zimowych".

W środę 10 stycznia gościliśmy nasze kochane Babcie i Dziadków. Z tej okazjiprzedszkolaki przygotowały program artystyczny i drobne upominki. Wzruszeniom i uśmiechom nie było końca. Atmosfera była uroczysta i podniosła. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek.

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości – w takiej atmosferze bawiliśmy się w czwartek 11 stycznia podczas Balu Karnawałowego. Tego dnia już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, pszczółki, myszki i aniołki. Chłopcy ubierali stroje pirata, policjanta oraz Spider- Mana. Pan John już od rana prowadził dzieci w świat karnawałowego szaleństwa.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC W PRZYGOTOWANIU PIĘKNYCH BALOWYCH STROJÓW ORAZ SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU.

Zdjęcia:

Zaprogramuj przyszłość