Aktualności

12 stycznia 2018 10:37 | Aktualności

Rozkład jazdy autobusów na ferie

SP Niemstów

 

 

 

 

 

15.01.2018r. - 30 dzieci

 

godz.wyj.

Przystanki

 

godz. pow.

9.00

Lubin Zajezdnia

 

13.55

9.10

Kłopotów wszystkie przystanki

13.45

9.25

Miłoradzice nż.

13.31

9.26

Miłoradzice

13.30

9.31

Miłosna

13.25

9.34

Gogołowice

13.22

9.37

Miłosna

13.19

9.42

Niemstów

13.14

9.44

Niemstów 1 nż.

13.12

9.46

Niemstów 2 nz.

13.10

9.48

Niemstów 3 nz.

13.08

9.50

Niemstów 1

13.06

9.55

Niemstów szkoła

13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2018r. -

 

godz.wyj.

Przystanki

 

godz. pow.

8.20

Lubin Zajezdnia

 

13.30

I

Kłopotów

 

I

8.30

Kłopotów wieś

I

8.33

Kłopotów

I

8.48

Niemstów Petla

13.08

8.50

Niemstów

13.05

8.52

Niemstów

13.03

8.55

Niemstów szkoła

13.00

9.00

Niemstów szkoła

13.00

I

Niemstów

12.57

I

Niemstów

12.55

I

Kłopotow

12.42

I

Kłopotów wieś

 

12.41

I

Kłopotow

12.40

9.20

Lubin Galeria Kino Helios 

12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2018r. 

godz.wyj.

Przystanki

 

 

8.00

Lubin Zajezdnia

 

 

8.10

Osieki sw. Katarzyny

 

 

8.11

Osieki Pieszkowska

 

 

8.16

Pieszków

 

8.19

Miłoradzice nż.

 

8.31

Miłoradzice

 

8.36

Miłosna

 

8.38

Miłosna 13

 

8.41

Gogołowice wieś Petla

 

8.43

Miłosna

 

8.46

Niemstów

 

8.48

Niemstów

 

8.52

Niemstów szkoła

 

9.00

Niemstów szkoła

 

 

9.20

Lubin Galeria Kino Helios 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2018r. 

godz.wyj.

Przystanki

 

 

12.30

Lubin Galeria Kino Helios 

 

12.40

Osieki sw. Katarzyny

 

12.41

Osieki Pieszkowska

 

12.46

Pieszków

 

13.01

Miłoradzice nż.

 

13.03

Miłoradzice

 

13.08

Miłosna

 

13.10

Miłosna 13

 

13.13

Gogołowice wieś Petla

 

13.16

Miłosna

 

13.30

Lubin Zajezdnia  PKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2018r. - 42 dzieci

 

godz.wyj.

Przystanki

 

godz. pow.

8.30

Lubin Zajezdnia

 

13.10

8.40

Kłopotów wszystkie przystanki

I

8.55

Miłoradzice nż.

12.52

8.56

Miłoradzice

12.50

9.01

Miłosna

12.45

9.04

Gogołowice

12.42

9.07

Miłosna

12.39

9.12

Niemstów

12.34

9.14

Niemstów 1 nż.

12.32

9.16

Niemstów 2 nz.

12.30

9.18

Niemstów 3 nz.

12.28

9.20

Niemstów 1

12.26

9.18

Niemstów szkoła

12.25

9.25

Niemstów szkoła

 

12.20

I

Kłopotów wszystkie przystanki

12.10

9.50

 LubinPark Wrocławski

12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2018r. - 35  dzieci

 

godz.wyj.

Przystanki

 

godz. pow.

8.30

Lubin Zajezdnia

 

13.45

8.40

Kłopotów wszystkie przystanki

I

8.55

Miłoradzice nż.

13.26

8.56

Miłoradzice

13.25

9.01

Miłosna

13.20

9.04

Gogołowice

13.17

9.07

Miłosna

13.14

9.12

Niemstów

13.09

9.14

Niemstów 1 nż.

13.07

9.16

Niemstów 2 nz.

13.05

9.18

Niemstów 3 nz.

13.03

9.20

Niemstów 1

13.01

9.18

Niemstów szkoła

12.55

9.25

Niemstów szkoła

 

12.50

I

Kłopotów wszystkie przystanki

12.40

9.50

Lubin Sala Mrowisko ul. Wrocławska 7                 koło Galerii Cuprum

12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

19.01.2018r. - 30 dzieci

 

godz.wyj.

Przystanki

 

godz. pow.

9.00

Lubin Zajezdnia

 

13.55

9.10

Kłopotów wszystkie przystanki

13.45

9.25

Miłoradzice nż.

13.31

9.26

Miłoradzice

13.30

9.31

Miłosna

13.25

9.34

Gogołowice

13.22

9.37

Miłosna

13.19

9.42

Niemstów

13.14

9.44

Niemstów 1 nż.

13.12

9.46

Niemstów 2 nz.

13.10

9.48

Niemstów 3 nz.

13.08

9.50

Niemstów 1

13.06

9.55

Niemstów szkoła

13.00

Przeczytano: 91 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zaprogramuj przyszłość