01 stycznia 2018 20:54 | Aktualności

Jasełka

„AVE MARYJA…” – ta pieśń rozpoczęła jasełka bożonarodzeniowe w naszej szkole. Była Maryja i św. Józef, anioły, pasterze i Trzej Królowie, a także nie zabrakło uczniów i narratora , którzy wprowadzili widzów w nastrój oczekiwania i radości z NARODZENIA BOSKIEJ DZIECINY. Kolędy wesołe i nastrojowe, a także w języku angielskim i niemieckim, do których włączyli się wszyscy uczniowie, rozbrzmiewały w całej szkole. Na zakończenie jasełek BOŻA DZIECINA BŁOGOSŁAWIŁA CAŁY ŚWIAT I WSZYSTKICH LUDZI, BEZ WZGLĘDU NA KOLOR SKÓRY I WYZNANIE – ŻYCZĄC POKOJU I POJEDNANIA!

Tym akcentem i życzeniami od pani dyrektor – Mirosławy Korzeniowskiej - zakończyły się jasełka, które przygotowała i przedstawiła cała klasa piąta.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018! NIECH W KAŻDYM Z NAS ZAŚWIECI DOBRO I RADOŚĆ DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!

Zdjęcia:

Zaprogramuj przyszłość